Alternative content

12:24 22 Sentyabr 2020
ONLINE XƏBƏR LENTİ
11:25 22.09.2020 Birjalarda neftin qiyməti
00:20 22.09.2020 Qəhrəmanlıq nümunəsi
00:16 22.09.2020 BİLDİRİŞ
00:16 22.09.2020 BİLDİRİŞ
00:16 22.09.2020 BİLDİRİŞ
PAYIZ ETÜDLƏRİ - FOTO
BAŞ REDAKTORDAN

Hamımızın Azərbaycan adlı bir vətəni var! Qoynunda dünyaya göz açdığımız, minbir nemətindən dadıb isti qucağında boya-başa çatdığımız bu əvəzolunmaz diyar azərbaycanlı adını qürur və iftixarla daşıyan hər kəs üçün müqəddəs və ülvidir. Müstəqilliyin çətin yolları ilə kövrək addımlarını atan anamız Azərbaycan övlad məhəbbətinə və köməyinə daim ehtiyac duyur. Onun Qarabağ adlı yarasını sağaltmaq, bütövlüyünü bərpa etmək üçün hamımız əl-ələ verməliyik!
Ulu yurdumuzun adını daşıyan "Azərbaycan" qəzeti də bu amala xidmət edir.
Əziz azərbaycanlılar! Sizi Azərbaycan naminə, övladlarımızın firavan və xoşbəxt gələcəyi uğrunda əlbir və əlaqəli fəaliyyətə çağırıram!

istanbul escorts istanbul escorts istanbul escorts istanbul escorts istanbul escorts istanbul escorts istanbul escorts istanbul escorts istanbul escorts istanbul escorts

Azərbaycan Qəzeti Rəsmi Dövlət Qəzeti, Baş redaktor Bəxtiyar SADIQOV Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2020-ci ilin fevral ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu CƏDVƏLİ
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2020-ci ilin fevral ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu CƏDVƏLİ
ANA SƏHİFƏ / CƏMİYYƏT
22:08 29.01.2020

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Ceyhun Həsənov

Ədliyyə nazirinin müavini

01

Şirvan,Hacıqabul, Saatlı, Sabirabad, Salyan

Azər Cəfərov

Ədliyyə nazirinin müavini

03

Mingəçevir, Şəki, Yevlax,

Bərdə, Goranboy

Toğrul Musayev

Ədliyyə nazirinin müavini

04

Qobustan,Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Ağsu

Eldar Nuriyev

Ədliyyə nazirinin müavini

04

Quba,Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

05

İsmayıllı,Qəbələ, Göyçay, Şamaxı, Oğuz, Ağdaş

Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

05

Şəmkir,Gədəbəy, Tovuz, Qazax, Ağstafa

Mikayıl Cabbarov

İqtisadiyyat naziri

07

Beyləqan

Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

07

Füzuli

Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

07

İmişli

Ramil Yusifov

"Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

07

Füzuli

Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

12

Tovuz,Şəmkir

Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

12

Ağstafa

Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

12

Qazax

Səyavuş Heydərov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

13

Hacıqabul

Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

14

Salyan

Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

14

Gəncə

Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

14

Hacıqabul

Azad Rəhimov

Gənclər və İdman naziri

14

Abşeron

İntiqam Babayev

Gənclər və İdman nazirinin müavini

14

Sumqayıt,Xızı

İsmayıl İsmayılov

Gənclər və İdman nazirinin müavini

14

Şamaxı,Qobustan

Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar naziri

14

Sabirabad,Saatlı

Əli Abdullayev

Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar nazirinin birinci müavini

14

Şirvan

Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

14

Gədəbəy

Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

14

Ucar,Ağdaş

Sədaqət Qəhrəmanova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

14

Ağdaş,Kürdəmir, Göyçay

Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

18

Salyan

Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

18

Biləsuvar

Səyyad Salahlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

20

Şirvan

Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

20

Gəncə,Göygöl, Daşkəsən, Samux, Kəlbəcər

Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

20

Goranboy,Mingəçevir, Naftalan, Xocalı

Bəhram Xəlilov

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

20

Ağsu,Göyçay

Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

21

Ağsu

Sahil Babayev

Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi naziri

21

Hacıqabul

Anar Kərimov

Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi nazirinin müavini

21

Saatlı

Vüsal Nəsirli

Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi nazirinin müavini

21

Şirvan

Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

21

Masallı

Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

21

Yardımlı

Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

21

Cəlilabad

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

21

İmişli,Saatlı

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

21

Ağcabədi

Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

21

Beyləqan

Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

21

Kürdəmir,Göyçay

Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

21

Goranboy,Xocalı

Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

21

Mingəçevir

Sabir Əhmədov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

21

Yevlax

Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

21

Salyan,Neftçala

Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

21

Biləsuvar

Vüqar Əhmədov

"Azərişıq” ASC-nin sədri

21

Şamaxı,Qobustan

Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

21

Göyçay

Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

21

Kürdəmir

Cahid Hüseynov

ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

21

Ucar

Seyfulla Əzimov

Daxili İşlər nazirinin birinci müavini

22

Bərdə,Naftalan, Goranboy, Xocalı, Ağcabədi, Tərtər, Ağdam, Şuşa, Laçın, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd

Qorxmaz Hüseynov

"Azərsu” ASC-nin sədri

24

Şabran,Siyəzən

Teyyub Cabbarov

"Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

25

Qusar,Quba

Zakir Qaralov

Baş prokuror

28

Şirvan,Sabirabad

Muxtar Babayev

Ekologiya və Təbii Sərvətlər naziri

28

İmişli,Beyləqan, Xocavənd

Firdovsi Əliyev

Ekologiya və Təbii Sərvətlər nazirinin müavini

28

Füzuli

Rauf Hacıyev

Ekologiya və Təbii Sərvətlər nazirinin müavini

28

Zərdab

Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə Hallar naziri

28

İsmayıllı

Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə Hallar nazirinin birinci müavini

28

Qobustan

Etibar Mirzəyev

Fövqəladə Hallar nazirinin müavini

28

Ağsu

İnam Kərimov

Kənd Təsərrüfatı naziri

28

Ucar,Kürdəmir

İlham Quliyev

Kənd Təsərrüfatı nazirinin müavini

28

İmişli,Zərdab

Elçin Zeynalov

Kənd Təsərrüfatı nazirinin müavini

28

Goranboy,Yevlax

Firudin Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

28

Zərdab,Ucar

Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

28

Xızı,Siyəzən, Şabran

İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

28

Qobustan

Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

28

Quba

Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

28

Kürdəmir,Ucar

Etibar Məmmədov

"Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

28

Xaçmaz

Vilayət Eyvazov

Daxili İşlər naziri

29

Şirvan,Sabirabad, Salyan, Neftçala, Hacıqabul, Biləsuvar, Cəbrayıl, İmişli, Zərdab, Saatlı

Qeyd: Vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinəaid olmalıdır.





NƏŞRLƏRİMİZ

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HAVA PROQNOZU



VALYUTA


InvestAZ
ARXİV


TƏQVİM